Piękno i biznes
nie uznaje kompromisów!

Rozstępy
16 lipca 2016

Jeśli chcesz poczytać więcej podobnych historii i ciekawostek - zapisz się do Newslettera

"Mam za sobą dwie terminowe ciąże(!) Z czego ta druga dała mi w kość. Mimo natłuszczania skóry zrobiły mi się półcentrymetrowe rozstępy.

Mój mąż stanął na wysokości zadania i sprezentował mi Kolagen Naturalny Silver 100ml. Kolagen ten jak wszystkie firmy Colway wymaga odpowiedniego przechowywania - producent dokłada opakowanie termiczne (tzw. termobox) i nie może być narażany na skrajne temperatury (optymalny zakres to 8-25 stopni Celsjusza).

 

 

To co tym kosmetykiem robiłam nazwać smarowaniem się nie da Podszczypywałam skórę, masowałam, wklepywałam na mokro jedną pompkę kolagenu 2-3 razy dziennie. Męcząc się przy tym niemiłosiernie i pocąc... Ale warto było, stosowałam tak długo aż widok mojego brzuszka stał się miły i przyjazny dla oka.

 

Przy czym zaznaczam, że nie pozbyłam się ich na amen, nic takiego nie próbuję nawet powiedzieć. Kolagen zadziałał na skórę bardzo korzystnie z punktu widzenia gehenny jaką ona przeszła! Struktura skóry jest uszkodzona i tu kosmetyk nic nie naprawi! Ale znacząco ujednolici koloryt, zmiękczy krawędzie, wygładzi. Po kilku miesiącach stosowania moje rozstępy stały się niewidoczne, jedynie po przyjrzeniu się widać no i pod palcami da się wyczuć w strukturze skóry, że 'coś' jest. Końcowy efekt osiągnęłam po 4 miesiącach stosowania Kolagenu Naturalnego Silver."

 

Daria

 

 

 

 

 

16 lipca 2016
"Mam za sobą dwie terminowe

Newsletter

Twój e-mail
Zgoda
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zobacz koniecznie:

Znajdź nas:

Ta strona została stworzona w WebWave