Piękno i biznes
nie uznaje kompromisów!

O nas:

 

Mamy 5 lat doświadczeń w branży MLM. W COLWAY działamy aktywnie w zakresie budowania struktur sprzedażowych, z którymi mocno współpracujemy wspierając ich członków. To z nimi dzielimy się wiedzą praktyczną, merytoryczną oraz motywacją.

 

W sprzedaży jesteśmy praktykami - w handlu działamy znacznie dłużej, gdyż wcześniej pracowaliśmy jako handlowcy w branży komputerowej. Jednak zawirowania na rynku, a w zasadzie permanentna jego niestabilność pchnęły nas do szukania alternatywnego źródła dochodów. Finalnie działamy w COLWAY, co daje nam ogrom satysfakcji, odkryliśmy w sobie pasję do tego co robimy i jednocześnie mamy czas dla siebie i rodziny. Przyszłość wiążemy ze swobodą życia i niezależnością finansową, a co najważniejsze nie wiążemy jej z etatem. Znając morze korzyści pomagamy innym z niego /etatu/ zrezygnować.

 

Duet stanowimy zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

 

Tym krótkim wstępem zapraszamy do współpracy z nami.


Daria i Paweł

Paweł, Manager Colway:

 

Z zawodu handlowiec, niegdyś pasjonata komputerów. Mój udział w COLWAY to kwestia przypadku, jednak, gdy dostrzegłem potencjał w produktach, biznesie i znalazłem w sobie pasję do pracy w branży wellness wiele się w moim życiu zmieniło.

 

Ukończyłem IV Akademię Managera COLWAY prowadzoną przez znamienitą trenerkę rozwoju osobistego - Kamilę Rowińską. Pod jej okiem opracowałem własny cykl szkoleń dla moich partnerów biznesowych w COLWAY.

 

Jestem bardzo skrupulatny i staranny w tym, co robię. Cenię sobie pracę z otwartymi na rozwój ludźmi, którzy chcą zmian w swoim życiu i do tego otwarcie dążą. Szanuję cudzy czas i oczekuję tego w zamian. W biznesie nie akceptuję niedbalstwa i fałszu. Ci, którzy ze mną współpracują zawsze mogą liczyć na moje wsparcie, a przede wszystkim na moje szkolenia.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy ze mną?
Możesz do mnie napisać: paul@e-colway.eu

Daria, Manager Colway:

 

Mama 3-ki dzieci, była maniaczka komputerowa, Obserwując Pawła sukcesy w COLWAY postanowiłam dołączyć do niego. Spędzając czas z dziećmi, kiedy były malutkie spróbowałam swoich sił w marketingu sieciowym drobnymi, małymi krokami. Z mniejszymi bądź większymi rezultatami. Dziś z całym przekonaniem stwierdzam, iż to była najlepsza decyzja zawodowa w moim życiu. COLWAY pozwala mi cieszyć się macierzyństwem bez presji powrotu do pracy etatowej.

 

Pójście do przodu i uwierzenie w siebie umożliwiły mi takie szkolenia, jak "Kobieta niezależna" Kamili Rowińskiej, Ewy Wilmanowicz (Trener wystąpień publicznych i kreowania marki personalnej) czy Roberta Oskwarka (Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego i Mówcą Motywacyjnym).

 

Jako młoda mama doskonale rozumiem dylematy towarzyszące macierzyństwu, zdaję sobie sprawę z trudności, jakie mogą pojawić się przy próbie podjęcia wyzwań. Wspieram inne młode mamy, motywuję je do rozwoju osobistego i do wdrażania korzystnych zmian w swoim życiu.

 

Jeśli jesteś młodą mamą i chcesz zmienić swoją perspektywę zarobkową - śmiało pisz do mnie: daria@e-colway.eu


 


 

Newsletter

Twój e-mail
Zgoda
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zobacz koniecznie:

Znajdź nas:

Ta strona została stworzona w WebWave